Επικοινωνία
Επίσημη Ιστοσελίδα των Φροντιστηρίων Μαστραλέξη
Καλέστε Μας : 23730-51584

Επιτυχόντες

Επιτυχόντες 2017Επιτυχόντες Α.Ε.Ι.Επιτυχόντες Τ.Ε.Ι.
  1. Κυπριώτης Τάσος

    Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  2. Ηλιάδης Γρηγόρης

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

  3. Βοϊκόπουλος Παναγιώτης

    Φυσικής Ιωαννίνων

  4. Γιαννακόπουλος Δημήτρης

    Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

  5. Βαμβακά Ρένια

    Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσ/νίκης

  6. Μισαηλίδου Παναγιώτα

    Χημείας Θεσσαλονίκης

  7. Κασσαβού Έφη

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Βόλου

  8. Παναγάκης Αντώνης

    Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας

  9. Θεοδώρου Δημήτρης

    Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας

  10. Χρήστου Φώτης

    Πληροφορικής Ιονίου

  11. Καϊτατζή Έφη

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης

  12. Μιχαηλίδου Ρέα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινας

  13. Μερσινάς Αγαπητός

    Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας

  14. Κολυμάνη Κατερίνα

    Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολίκη ηλικία Αλεξανδρούπολης

  15. Γιαννακίδου Δέσποινα

    Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου

  16. Μαλλιαράς Χρήστος

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  17. Γουλή Τάνια

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  18. Σαντη Αναστασία

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  19. Ιωσιφίδης Κυριάκος

    Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου

  20. Λάμπρος Νίκος

    ΤΕΙ Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  21. Τσακίρης Δημήτρης

    ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

  22. Τζίκα Μαρία

    ΤΕΙ Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης

  23. Πινακουλάκης Ανδρέας

    ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής Ηπείρου

  24. Μωυσιάδου Ευγενία

    ΤΕΙ Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής Σερρων

  25. Κυπριώτη Νάσια

    ΤΕΙ Διοίκησης, Οικονομίας και Επικοινωνίας Πολιτιστικών και Τουριστικών Μονάδων Στερέας Ελλάδας

  26. Τσανάι Χρήστος

    ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων Κοζάνης

  27. Ακασιάδης Δημήτρης

    ΤΕΙ Τεχνολογίας Ήχου και Μουσικών Οργάνων Ιονίων Νήσων

  1. Γιατζιτζόγλου Κάλλη

    Στρατολογικό Σ.Σ.Α.Σ.

  2. Παρασκευαίδου Ειρήνη

    Κτηνιατρικό Σ.Σ.Α.Σ.

  3. Ευθυμιάδης Ηλίας

    Ευελπίδων

  4. Αιβαζίδου Σοφία

    Σχολή Αξιωματικών Νοσηλευτικής

  5. Μιχαηλίδου Βασιλική

    Ιατρική Θεσ/νίκης

  6. Μαλιαρά Αναστασία

    Ιατρική Θεσ/νίκης

  7. Νουκάρη Δέσποινα

    Ιατρική Θεσσαλίας

  8. Μαλακόζη Μαρίνα

    Ιατρική Πάτρας

  9. Τσιόπουλος Σταύρος

    Ιατρική Κρήτης

  10. Προυσάλης Στράτος

    Οδοντιατρική Θεσ/νίκης

  11. Παναγιωτογλου Παναγιωτα

    Κτηνιατρική Καρδίτσας

  12. Ρώμα Αλίκη

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης

  13. Ευθυμιάδης Χαράλαμπος

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης

  14. Μπαμπαλιάρης Νίκος

    Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης

  15. Μπρόζου Μαρία

  16. Λιάκου Φανή

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης

  17. Ηλιάδης Γρηγόρης

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

  18. Μαστραλέξη Χριστίνα

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

  19. Λιάκου Φανή

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

  20. Κυπριώτης Τάσος

    Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  21. Γεωργιάδης Χρήστος

    Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσ/νίκης

  22. Kατσαρού Μαρία

    Χημικών Μηχανικών Πάτρας

  23. Πασσαλή Παναγιώτα

    Χημικών Μηχανικών Θεσ/νίκης

  24. Κότσι Χρήστος

    Χημικών μηχανικών Θεσ/νίκης

  25. Μαστραλέξη Εύη

    Χημικών μηχανικών Θεσ/νίκης

  26. Καβαλόγλου Κατερίνα

    Χημικών μηχανικών Θεσ/νίκης

  27. Μαυρουδάκης Βαγγέλης

    Χημικών μηχανικών Θεσ/νίκης

  28. Νυστάζου Φούλα

    Χημικών μηχανικών Θεσ/νίκης

  29. Νουκάρη Αθανασία

    Πολιτικών μηχανικών Θεσ/νίκης

  30. Σαράφη Ρούλα

    Πολιτικών μηχανικών Θράκης

  31. Φέρτη Παναγιώτα

    Πολιτικών μηχανικών Θράκης

  32. Τσιπουράς Λεωνίδας

    Πολιτικών Μηχανικών Βόλου

  33. Κουρτή Χρυσάνθη

    Μηχανικών χωρ/ξίας πολ/μίας & περ/κής ανάπτυξης Θεσσαλίας (Βόλος)

  34. Καλπάκη Σμαρώ

    Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

  35. Αβραμίδου Θεοδώρα

    Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

  36. Χατζηασημίδης Φραγκής

    Πληροφορική Θεσ/νίκης (Α.Π.Θ.)

  37. Μπολέτης Τάσος

    Πληροφορική Θεσ/νίκης (Α.Π.Θ.)

  38. Καραγιαννάκης Στάθης

    Πληροφορική Ιωαννίνων

  39. Χρήστου Φώτης

    Πληροφορικής Ιονίου

  40. Μπιγιλάκη Σεμίνα

    Πληροφορική Ιονίου

  41. Καρτάς Κυριάκος

    Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης

  42. Μαυρίδης Γρηγόρης

    Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης

  43. Κλούφη Όλγα

    Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοιατρική Λαμίας

  44. Αντωνίου Ειρήνη

    Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοιατρική Λαμίας

  45. Σινανή Μαρία

    Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοιατρική Λαμίας

  46. Σταματίου Κώστας

    Βιολογικών εφαρμογών & τεχνολογιών Ιωαννίνων

  47. Μπαρμπή Πωλύτιμη

    Νομική Θεσ/νίκης

  48. Μπαρμπή Φωτεινή

    Νομική Θεσ/νίκης

  49. Καραδήμου Δέσποινα

    Νομική Θεσ/νίκης

  50. Χατζηστογιάννη Μαρία

    Νομική Θεσ/νίκης

  51. Παπαδημητρίου Δήμητρα

    Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

  52. Κοτζαστρατής Χρήστος

    Ικάρων Ιπτάμενοι

  53. Κουνάδος Μάκης

    Ικάρων Ιπτάμενοι

  54. Ελευθερίου Σοφία

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Θεσ/νίκης

  55. Κυπριώτη Δέσποινα

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Θεσ/νίκης

  56. Χατζηασημίδου Ελένη

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Βόλου

  57. Πολυχρόνη Θεοδώρα

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Βόλου

  58. Ζιάννα Αντριάννα

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Αλεξανδρούπολης

  59. Χαραλαμπίδου Ελένη

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

  60. Καλογεράκη Σοφία

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Ιωαννίνων

  61. Δημοπούλου Δέσποινα

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Ιωαννίνων

  62. Σωτηρίου Κωνσταντίνα

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Ιωαννίνων

  63. Τσολάκη Κατερίνα

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Ιωαννίνων

  64. Μουστάκα Ανθούλα

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Θράκης

  65. Γκορουχτσιβη Λία

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Φλώρινας

  66. Κωνσταντινίδου Κατερίνα

    Παιδ/κό Δημοτικής Εκπ/σης Φλώρινας

  67. Λαζαρίδου Ντόρις

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  68. Μουμόγλου Γιάννης

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  69. Δελημανώλη Ιωάννα

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  70. Παράσευα Χαρούλα

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  71. Νεοχωρίτης Βασίλης

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  72. Τζελέπη Κατερίνα

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  73. Λιάμπα Κατερίνα

    Οικονομικών Επιστημών Παν/μιο Μακεδονίας

  74. Καρτάλη Γεωργία

    Οικονομικών Επιστημών Παν/μιο Μακεδονίας

  75. Γκαζέπη Ουρανία

    Οικονομικών Επιστημών Παν/μιο Μακεδονίας

  76. Ποντικέρης Βασίλης

    Οικονομικών Επιστημών Θες/νίκης

  77. Μπάρμπης Σταύρος

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  78. Κακαρίκα Μαρία

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  79. Κακαρίκα Παναγιώτα

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  80. Καπανδρέα Μαρία

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  81. Καμίνης Γεώργιος

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  82. Μαστραλέξη Άρτεμης

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  83. Φεφέκου Αρχοντία

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  84. Πανέλα Κωνσταντίνα

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  85. Τσικούτας Δημήτρης

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  86. Μπακόλα Κατερίνα

    Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

  87. Θωμαίδου Παναγιώτα

    Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων

  88. Κώττης Γιάννης

    Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων

  89. Νίτσιου Σοφία

    Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής

  90. Παπαλεξίου Ελένη

    Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής

  91. Εδιάρογλου Κωνσταντίνος

    Οικονομικών Επιστημών Ρεθύμνου

  92. Θεοδώρου Φωτεινή

    Οικονομικών Επιστημών Ρεθύμνου

  93. Τζελέπης Δημήτρης

    Διοίκησης επιχειρήσεων Κομοτηνής

  94. Νατσόπουλος Σωτήρης

    Διοίκησης επιχειρήσεων Κομοτηνής

  95. Βαντσίδου Λίλα

    Διοίκησης επιχειρήσεων Χίου

  96. Κασσαμανώλη Αμαλία

    Διεθνών & ευρωπ. οικον. & πολιτικών σπουδών παν. Μακεδονίας

  97. Πολίτης Σωκράτης

    Διεθνών & ευρωπ. οικον. & πολιτικών σπουδών παν. Μακεδονίας

  98. Μήτσου Φάνης

    Διεθνών οικον. σχέσεων & ανάπτυξης Θράκης (Κομοτηνή)

  99. Παπαδημητρίου Μάγδα

    Διεθνών οικον. σχέσεων & ανάπτυξης Θράκης (Κομοτηνή)

  100. Ραχμανίδου Φωτεινή

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  101. Μπολέτη Εύα

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  102. Χατζηπαύλος Γιώργος

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  103. Γκαρπούζη Κατερίνα

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  104. Τσάκαλου Μαρία

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  105. Μπαλαμπάνη Λίνα

    Πολιτικών επιστημών Θεσ/νίκης

  106. Τζίτζιος Θανάσης

    Πολιτικών επιστημών Θεσ/νίκης

  107. Κακουλίδου Χριστίνα

    Πολιτικών επιστημών Θεσ/νίκης

  108. Καραμαγκάλης Αλέξανδρος

    Πολιτικών επιστημών Θεσ/νίκης

  109. Ιωαννίδου Ιωάννα

    Πολιτικών επιστημών Θεσ/νίκης

  110. Γλαράκης Θεόδωρος

    Αστυφυλάκων

  111. Μηλίνης Στέφανος

    Αστυφυλάκων

  112. Χατζηαναγνώστου Γιώργος

    Αστυφυλάκων

  113. Καβρουλάκης Νίκος

    Αστυφυλάκων

  114. Μηλίνη Φωτεινή

    Αστυφυλάκων

  115. Μανικάτζη Κική

    Αστυφυλάκων

  116. Καραγιάννη Βασιλική

    Αστυφυλάκων

  117. Λιάππης Αντώνης

    Αστυφυλάκων

  118. Αρχοντόγλου Αθανάσιος

    Αστυφυλάκων

  119. Μπολέτης Δημ. Γιάννης

    Αστυφυλάκων

  120. Μπολέτης Γεώρ. Γιάννης

    Αστυφυλάκων

  121. Μπέλος Δημήτρης

    Αστυφυλάκων

  122. Μανουσαρίδης Γιάννης

    Αστυφυλάκων

  123. Κουτσουκόγλου Βασίλης

    Αστυφυλάκων

  124. Κουνάδου Ελευθερία

    Αστυφυλάκων

  125. Γαλατσίδας Κωνσταντίνος/p>

    Αστυφυλάκων

  126. Βαμβακάς Σταύρος

    Σ.Μ.Υ.

  127. Φερεντίνος Αλέξης

    Σχολή Πλοιάρχων εμπορικού ναυτικού

  128. Πιστικίδου Δήμητρα

    Μαθηματικών Θεσ/νίκης

  129. Μαστραλέξη Παναγιώτα

    Μαθηματικών Θεσ/νίκης

  130. Ελευθερίου Αλεξία

    Μαθηματικών Θεσ/νίκης

  131. Ραμανδάνη Ιωάννα

    Μαθηματικών Θεσ/νίκης

  132. Μουρτουρίδου Χρύσα

    Μαθηματικών Σάμου

  133. Παπαδόπουλος Θεόδωρος

    Μαθηματικών Ιωαννίνων

  134. Κοκκαλάς Δημήτρης

    Μαθηματικών Ιωαννίνων

  135. Λιάπης Αντρέας

    Μαθηματικών Ιωαννίνων

  136. Κοκκαλά Μαρία

    Μαθηματικών Ιωαννίνων

  137. Προυσάλη Δέσποινα

    Μαθηματικών Θεσ/νίκης

  138. Βαγιάννη Μαρία

    Μαθηματικών Αιγαίου (Στατιστικής & Αναλογιστικής επιστήμης)

  139. Καλαιτζίδου Ιωάννα

    Μαθηματικών Αιγαίου (Στατιστικής & Αναλογιστικής επιστήμης)

  140. Σκουντουρόγλου Φωτεινή

    Μαθηματικών Αιγαίου (Στατιστικής & Αναλογιστικής επιστήμης)

  141. Δεληχρήστος Μανώλης

    Μαθηματικών Αιγαίου (Στατιστικής & Αναλογιστικής επιστήμης)

  142. Παναγάκης Αντώνης

    Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας

  143. Θεοδώρου Δημήτρης

    Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας

  144. Κυπριώτης Ζαφείρης

    Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνίων Κοζάνης

  145. Τσολάκης Φώτης

    Μηχ/κών πληροφοριακών & επικοινωνιακών συστημάτων Σάμου

  146. Ποντικέρης Βασίλης

    Μηχ/κών πληροφοριακών & επικοινωνιακών συστημάτων Σάμου

  147. Χατζηδέλλιου Σταυρούλα

    Μηχανικών παραγωγής & διοίκησης Ξάνθης

  148. Στεφανίδου Αθηνά

    Μηχανικών παραγωγής & διοίκησης Ξάνθης

  149. Τεζετζίδης Δημήτρης

    Μηχανικών παραγωγής & διοίκησης Ξάνθης

  150. Μαμελετζής Δημήτρης

    Φυσική Θεσ/νίκης

  151. Παρέσης Στράτος

    Φυσική Θεσ/νίκης

  152. Νυστάζος Γιώργος

    Φυσική Θεσ/νίκης

  153. Βοϊκόπουλος Παναγιώτης

    Φυσική Ιωαννίνων

  154. Βοϊκόπουλος Σπύρος

    Φυσική Ιωαννίνων

  155. Ζιάννα Βαρβάρα

    Φυσική Ιωαννίνων

  156. Αρμαανίδου Δέσποινα

    Φυσική Ιωαννίνων

  157. Μισαηλίδου Παναγιώτα

    Χημείας Θεσσαλονίκης

  158. Χατζή Μένια

    Χημείας Θεσ/νίκης

  159. Καβουρλάκη Κατερίνα

    Χημείας Κρήτης

  160. Γρηγοριάδης Γιώργος

    Χημείας Θεσ/νίκης

  161. Μπαγάκη Αναστασία

    Χημικών Θεσ/νίκης

  162. Κασσαβού Έφη

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Βόλου

  163. Τσοχουνίδου Εύη

    Ιστορίας Αρχαιολογίας Θες/νίκης

  164. Βαμβακά Ρένια

    Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσ/νίκης

  165. Μίχου Έφη

    Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσ/νίκης

  166. Τουμπέκη Νεφέλη

    Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσ/νίκης

  167. Γιαννακίδου Άννα

    Γερμανικής Φιλολογίας Θες/νίκης

  168. Καμπούρης Χρήστος

    Μαθηματικών Αιγαίου

  169. Μπέλος Θεοδόσης

    Μηχανικών Περιβάλλοντος Κοζάνης

  170. Ακασιάδου Μαρία

    Επιστημών Της Εκπαίδευσης Στη Προσχολική Ηλικία Αλεξανδρούπολης

  171. Ευσταθιου Τενια

    Επιστημών Της Εκπαίδευσης Στη Προσχολική Ηλικία Αλεξανδρούπολης

  172. Καμπούρη Καλίτσα

    Επιστημών Της Εκπαίδευσης Στη Προσχολική Ηλικία Αλεξανδρούπολης

  173. Βενέζη Πέρσα

    Τμήμα Μηχανικών σχεδίασης προιόντων και συστημάτων Αιγαίου

  174. Παπαλεωνίδα Σμαρώ

    Τμήμα Μηχανικών σχεδίασης προιόντων και συστημάτων Αιγαίου

  175. Αβραμίδου Αγγελική

    Τμήμα Μηχανικών σχεδίασης προιόντων και συστημάτων Αιγαίου

  176. Δεληγιαννίδης Γιώργος

    Τμήμα Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων Και Συστημάτων Αιγαίου

  177. Αγγελοπούλου Περσεφόνη

    Τμήμα Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων Και Συστημάτων Αιγαίου

  178. Παπαδόπουλος Αναστάσιος

    Ψυχολογίας Θεσ/νίκης

  179. Μουστάκα Δέσποινα

    Ψυχολογίας Κρήτης

  180. Καραντώνη Αλεξία

    Ψυχολογίας Κρήτης

  181. Παντζάκη Εύη

    Ψυχολογίας Κρήτης

  182. Γιαννούλη Ξανθίππη

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  183. Κούπρα Μαριάννα

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  184. Αρβανίτου Κική

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  185. Συναμή Μένια

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  186. Κουτσουκόγλου Άγγελος

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  187. Αρχοντοπούλου Αλεξάνδρα

    Κοινωνικής διοίκησης & πολιτικής επιστήμης Θράκης

  188. Καρατζίδου Έλενα

    Κοινωνικής διοίκησης & πολιτικής επιστήμης Θράκης

  189. Πανέλα Νάνα

    Γαλλικής γλώσσας & φιλολογίας Θεσ/νίκης

  190. Αποστολάκη Βάσω

    Αγγλικής φιλολογίας Θεσ/νίκης

  191. Μικούδη Θούλη

    Αγγλικής φιλολογίας Θεσ/νίκης

  192. Εδιαρόγλου Φιλιώ

    Αγγλικής γλώσσας & φιλολογίας Αθήνας

  193. Παρασκευαίδου Αλεξάνδρα

    Ιταλικής γλώσσας & φιλολογίας Θεσ/νίκης

  194. Καζάκης Θεόδωρος

    Ξένων γλωσσών μεταφρ. & διερμ. Ιονίου

  195. Κασσάβου Δήμητρα

    Δημοσιογραφίας & μέσων μαζικής επικοινωνίας Θεσ/νίκης

  196. Μαυρίδου Κωνσταντίνα

    Δημοσιογραφίας & μέσων μαζικής επικοινωνίας Θεσ/νίκης

  197. Τσεκουρά Χαρά

    Δημοσιογραφίας & μέσων μαζικής επικοινωνίας Θεσ/νίκης

  198. Γιαννακόπουλος Δημήτρης

    Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

  199. Μερσινά Σταυρούλα

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Θεσ/νίκης

  200. Γεροχρήστου Μαρία

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Θεσ/νίκης

  201. Ωροιλίδου Αντωνία

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Θεσ/νίκης

  202. Μαργαρίτη Εύα

    Φιλολογίας Θεσ/νίκης

  203. Χατζηγιλιππίδου Μαρία

    Φιλολογίας Θεσ/νίκης

  204. Νεραντζή Ξένια

    Φιλολογίας Θεσ/νίκης

  205. Λαφτσόγλου Μιχάλης

    Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών Κομοτηνής

  206. Γετίνη Ζωή

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Θεσ/νίκης

  207. Δεληχρήστου Αρετή

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Θεσ/νίκης

  208. Χατζηπέτρου Μαρία

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Θεσ/νίκης

  209. Καραπέτσα Εμανουέλα

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Ιωαννίνων

  210. Κρανή Μαρία

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Ιωαννίνων

  211. Πανέλα Θεοδώρα

    Ελληνικής φιλολογίας Θράκης

  212. Καραίτη Σεμίνα

    Ελληνικής φιλολογίας Θράκης

  213. Χατζηδήμου Φωτεινή

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Ιωαννίνων

  214. Σαρηγιαννίδου Νατάσα

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Ιωαννίνων

  215. Μαραγκόπουλος Αλέξης

    Φιλοσοφικών & κοιν. σπουδών Κρήτης

  216. Μπέλλη Αγγελική

    Ιστορίας & Εθνολογίας Κομοτηνής

  217. Συναμή Αγγελική

    Ιστορίας & Εθνολογίας Κομοτηνής

  218. Κανατά Αθανασία

    Ιστορίας & Εθνολογίας Κομοτηνής

  219. Παπαρόξη Στέλλα

    Θεολογίας Θεσ/νίκης

  220. Τσινόγλου Σοφία

    Θεολογίας Θεσ/νίκης

  221. Μανιάτη Αναστασία

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσ/νίκη

  222. Καλιοντζή Κατερίνα

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσ/νίκη

  223. Μπαλαμπάνης Δημήτρης

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσ/νίκη

  224. Πανελά Βούλα

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσ/νίκη

  225. Κουτσιούδης Θανάσης

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσ/νίκη

  226. Νικολαίδου Μαρία

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσ/νίκη

  227. Τζανής Κίμων

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσ/νίκη

  228. Αποστολάκη Φένια

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Σερρών

  229. Μίχου Αλίκη

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Σερρών

  230. Λουτζούδη Γεωργία

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  231. Καραμητρούδη Κατερίνα

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  232. Μπάρμπη Σμαρώ

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  233. Παπαθεοφίλου Τάνια

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  234. Κούρτη Δήμητρα

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  235. Γιαγιτζόγλου Αναστασία

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  236. Ζιώκου Νατάσα

    Νηπιαγωγών Αλεξανδρούπολης

  237. Καϊτατζή Έφη

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης

  238. Μιχαηλίδου Ρέα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινας

  239. Μερσινάς Αγαπητός

    Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας

  240. Κολυμάνη Κατερίνα

    Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολίκη ηλικία Αλεξανδρούπολης

  241. Τσιτσίκα Κορίνα

    Νηπιαγωγών Αλεξανδρούπολης

  242. Κρανή Νεκταρία

    Νηπιαγωγών Ρόδου

  243. Κουτσού Χρύσα

    Παιδ. Νηπιαγωγών Ιωαννίνων

  244. Καραγιάννη Στέλλα

    Παιδ. Νηπιαγωγών Ιωαννίνων

  245. Καλοπαναγιώτου Κρυσταλία

    Παιδ. Νηπιαγωγών Θράκης

  246. Τσιρίμπαση Ελένη

    Παιδ. Νηπιαγωγών Θράκης

  247. Τσιπούρα Ειρήνη

    Παιδ. Νηπιαγωγών Θράκης

  248. Τσαλικά Δήμητρα

    Νηπιαγωγών Βόλου

  249. Κρανής Πασχάλης

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  250. Ξυροστηλίδου Σοφία

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  251. Ζιάννα μαρία

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  252. Εμανουηλίδου Αλεξία

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  253. Γεώργη Αθανασία

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  254. Χατζηκώστα Ευτέρπη

    Δασολογίας & φυσικού περιβάλοντος Θεσ/νίκης

  255. Ελευθερίου Θεόδωρος

    Δασολογίας & φυσικού περιβάλοντος Θεσ/νίκης

  256. Σωτηριάδου Ανθή

    Δασολογίας & φυσικού περιβάλοντος Θεσ/νίκης

  257. Γουλή Βάσω

    Γεωπονίας Θεσ/νίκης

  258. Τολέρης Αναστάσιος

    Γεωπονίας Θεσ/νίκης

  259. Χατζηιωάννου Σάκης

    Γεωπονίας Θεσ/νίκης

  260. Καλιοντζή Γεωργία

    Γεωπονίας Θεσ/νίκης

  261. Ποθητού Ειρήνη

    Γεωπονίας Βόλου

  262. Γκόγκαλης Γιώργος

    Γεωπονίας Βόλου

  263. Βουδούρη Κατερίνα

    Γεωπονίας Βόλου

  264. Παρασκευαίδου Σοφία

    Γεωπονίας Βόλου

  265. Μαλλιαράς Χρήστος

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  266. Γουλή Τάνια

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  267. Σαντη Αναστασία

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  268. Φρίκης Βασίλης

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  269. Παπαλεωνίδα Διαμάντω

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  270. Λυμνίδου Παρασκευή

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  271. Εδιαρόγλου Βασίλης

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  272. Μερσίνα Χρύσα

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  273. Γιάννογλου Βασίλης

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  274. Γιαννακίδου Δέσποινα

    Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου

  275. Τραγάρας Ηλίας

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  276. Μούμογλου Στάυρος

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  277. Φεφέκου Αρχοντία

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  278. Πατέρα Τασούλα

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  279. Αρχοντόπουλος Γιάννης

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  280. Κανούλα Παναγιώτα

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  281. Τουμπάκη Όλγα

    Μεσογειακών σπουδών Αιγαίου

  282. Κουτσού Έλενα

    Μεσογειακών σπουδών Αιγαίου

  283. Κοτζαστρατή Μαρία

    Μουσικών σπουδών Θεσ/νίκης

  284. Ιωσιφίδης Κυριάκος

    Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου

  1. Τσακίρης Δημήτρης

    ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

  2. Καραγκασίδης Δημήτρης

    Πληροφορικής Θεσ/νίκης

  3. Καρατζίδης Κοσμάς

    Πληροφορικής Λάρισας

  4. Μαρκόπουλος Κυριάκος

    Μηχανικών πληροφορικής Καστοριάς

  5. Νουκάρης Δημήτρης

    Μηχανικών πληροφορικής Σερρών

  6. Κατσαρός Απόστολος

    Μηχανικών πληροφορικής Σερρών

  7. Πινακουλάκης Ανδρέας

    ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής Ηπείρου

  8. Τσολάκης Φώτης

    Μηχανικών πληροφορικής Άρτας

  9. Μαυράκος Θανάσης

    Μηχανικών τεχνολογίας αεροσκαφών Χαλκίδας

  10. Λιάκου Σοφία

    Λογοθεραπείας Ιωαννίνων

  11. Μαρκοπούλου Χριστιάνα

    Λογοθεραπείας Ιωαννίνων

  12. Αιβαλιώτου Γιώτα

    Μαιευτικής Θεσ/νίκης

  13. Αρβανίτη Χριστίνα

    Νοσηλευτική Θεσ/νίκης

  14. Παπαμίχου Μάγδα

    Νοσηλευτική Θεσ/νίκης

  15. Χατζηλωξάνδρα Αργυρώ

    Νοσηλευτική Λάρισας

  16. Μπανάκη Σοφία

    Νοσηλευτική Ιωαννίνων

  17. Καραντώνη Κατερίνα

    Νοσηλευτική Θεσ/νίκης

  18. Γκιούλη Στεφανία

    Νοσηλευτική Λάμίας

  19. Γκιγκέλη Ελένη

    Νοσηλευτική Λάρισας

  20. Χατζηλωξάνδρα Γαβριέλα

    Ιατρικών εργαστηρίων Λάρισας

  21. Γιακουμάκη Μαρία

    Διατροφής και Διαιτολογίας Θεσ/νίκης

  22. Κονταξής Γιώργος

    Διατροφής και Διαιτολογίας Θεσ/νίκης

  23. Κίτσος Σταύρος

    Οπτικών Αθήνας

  24. Μαστρογιάννη Έφη

    Τεχνολογίας τροφίμων Θεσ/νίκης

  25. Λοντός Αριστείδης

    Τεχνολογίας τροφίμων Καρδίτσας

  26. Καραντώνης Δημήτρης

    Οχημάτων Θεσ/νίκης

  27. Μανουσαρίδης Αλέξης

    Αυτοματισμού Θεσ/νίκης

  28. Σερεμέτης Μάρκος

    Αυτοματισμού Χαλκίδας

  29. Ναλμπάντης Δημήτρης

    Ηλεκτρονικής Θεσ/νίκης

  30. Μουτσάκης Δημήτρης

    Ηλεκτρονικής Θεσ/νίκης

  31. Κακούλης Δημήτρης

    Ηλεκτρονικής Θεσ/νίκης

  32. Γκιούλης Δημήτρης

    Ηλεκτρολογίας

  33. Σαβόπουλος Μενέλαος

    Ηλεκτρολογίας Λάρισας

  34. Λαμπόγλου Αντώνης

    Ηλεκτρολογίας Λάρισας

  35. Κουτσουμίδης Αντώνης

    Ηλεκτρολογίας Καβάλας

  36. Κουφούδης Δημήτρης

    Ηλεκτρολογίας Καβάλας

  37. Αιβαλιώτης Παναγιώτης

    Πληροφορικής & τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ. Μακεδονίας

  38. Ζαπαντζής Ανέστης

    Πληροφορικής & τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ. Μακεδονίας

  39. Ζιώκου Έυα

    Πληροφορικής & τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ. Μακεδονίας

  40. Στούλη Μαρία

    Βιομηχανική πληροφορική Καβάλας

  41. Λιάπης Ιωάννης

    Βιομηχανική πληροφορική Καβάλας

  42. Χατζηκυριάκου Γεύση

    Βιομηχανικού σχεδιασμού Κοζάνης

  43. Τσιτσίκα Μαρία

    Διαχείρησης πληροφοριών Καβάλας

  44. Ζιώγα Μαρία

    Διαχείρησης πληροφοριών Καβάλας

  45. Καραγκασίδου Γαλήνη

    Τουριστικών επιχειρήσεων Θεσ/νίκης

  46. Τσενεζίδου Δήμητρα

    Τουριστικών επιχειρήσεων Θεσ/νίκης

  47. Καζάνα Γαρυφαλιά

    Τουριστικών επιχειρήσεων Λάρισας

  48. Ισαακίδης Ζαφείρης

    Τουριστικών επαγγελμάτων Ρόδου

  49. Σαββίδου Μαγδαληνή

    Τουριστικών επαγγελμάτων Κρήτης

  50. Γιαννακίδου Άννα

    Διοίκηση τουριστικών επιχειρήσεων Λάρισας

  51. Σαράφης Νίκος

    Πολιτικών έργων υποδομής Θεσ/νίκης

  52. Λαδένης Νίκος

    Πολιτικών έργων υποδομής Θεσ/νίκης

  53. Λάμπρος Νίκος

    ΤΕΙ Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  54. Δαλκιράνης Τάσος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  55. Σαμαράς Γραμμένος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  56. Μερσίνας Νίκος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  57. Χαραλαμπίδης Αχιλλέας

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  58. Μουστάκας Ιάσωνας

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  59. Μουζάκης Απόστολος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  60. Τιρχανίδου Σοφία

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  61. Νίτσιος Βασίλης

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  62. Ιωνάς Στέργιος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  63. Μωυσιάδου Ευγενία

    ΤΕΙ Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής Σερρων

  64. Αντρέου Αντρέας

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  65. Παπαδόπουλος Σάββας

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  66. Ραχμανίδης Νικόλαος

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  67. Μπάρμπη Διαμάντω

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  68. Λαφτσόγλου Καλλιόπη

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  69. Τιρχανίδου Βασιλική

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  70. Οδυσσέα Μαίρη

    ΤΕΙ Μηχανολόγων Μηχανικών Σερρών

  71. Φέρτης Γιώργος

    ΤΕΙ Μηχανολόγων Μηχανικών Σερρών

  72. Τζίκα Μαρία

    ΤΕΙ Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης

  73. Καραποστόλου Γιώργος

    ΤΕΙ Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων Ηρακλείου

  74. Πέτρου Ελένη

    ΤΕΙ Διοίκηση Επιχειρήσεων Γρεβενών

  75. Χατζηπαύλος Παύλος

    ΤΕΙ Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  76. Ασλάνι Αγγελική

    ΤΕΙ Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας

  77. Σακατζιάδης Θανάσης

    ΤΕΙ Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικής Καβάλας

  78. Γιανούλη Αγγελίνα

    Διοίκησης επιχειρήσεων Σερρών

  79. Γιακουμάκη Σοφία

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  80. Τραγάρας Γιάννης

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  81. Καραίτης Γιώργος

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  82. Τσανάι Χρήστος

    Διοίκησης Επιχειρήσεων Κοζάνης

  83. Αβλαστημίδης Αλέξανδρος

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  84. Σωτηράκη Έφη

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  85. Πηνειώτη Ανασταστία

    Διοίκησης επιχειρήσεων Κοζάνης

  86. Παρασκευαϊδης Φώτης

    Διοίκησης επιχειρήσεων Κοζάνης

  87. Νουκάρη Δέσποινα

    Διοίκησης επιχειρήσεων Σερρών

  88. Βασιλειάδης Σπύρος

    Λογιστικής Λάρισας

  89. Λαζαρίδης Αλέξης

    Λογιστικής Σερρών

  90. Νεραντζη Μαρία

    Λογιστικής Σερρών

  91. Νυχτέρδη Κλεοπάτρα

    Λογιστικής Σερρών

  92. Θωμαίδου Θάλεια

    Λογιστικής Σερρών

  93. Μιχαηλίδης Γιώργος

    Λογιστικής Σερρών

  94. Πετεινάρης Λευτέρης

    Λογιστικής Καβάλας

  95. Τσελεπίδης Νίκος

    Λογιστικής Καβάλας

  96. Προυσάλης Δημήτρης

    Λογιστική Καβάλας

  97. Λιάμπα Φιλιώ

    Λογιστικής Καβάλας

  98. Τοζακίδου Ιλιάνα

    Λογιστικής Καβάλας

  99. Παπαβασιλείου Έλενα

    Λογιστικής Καβάλας

  100. Μαραγκού Δέσποινα

    Λογιστικής Καβάλας

  101. Προυσάλης Δημήτρης

    Λογιστικής Καβάλας

  102. Κουλούρη Ρεγγίνα

    Λογιστική Σερρών

  103. Αιβαζίδου Κωνσταντίνα

    Λογιστικής Σερρών

  104. Καμπούρη Ελισάβετ

    Λογιστικής Σερρών

  105. Καρατζίδου Χριστιάνα

    Λογιστικής Σερρών

  106. Κοκκαλά Ευγενία

    Λογιστικής Σερρών

  107. Κουτσουμίδης Παναγιώτης

    Λογιστικής Σερρών

  108. Τσεκουρά Ελένη

    Λογιστικής Σερρών

  109. Σπανού Μαρία

    Λογιστικής Ηπείρου (Πρέβεζα)

  110. Ιωαννίδου Τατιάνα

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  111. Τζήκα Σωτηρία

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  112. Μπαλαμπανίδης Τριαντάφυλλος

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  113. Φιλιππίδης Μαυρίκης

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  114. Φιλιππίδης Βλαδήμηρος

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  115. Παρέσης Βασίλης

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  116. Κυπριώτη Νάσια

    Διοίκησης, Οικονομίας και Επικοινωνίας Πολιτιστικών και Τουριστικών Μονάδων Στερέας Ελλάδας

  117. Νατσόπουλος Γαβριήλ

    Χρηματοοικονομικής & ασφαλιστικής Κρήτης (Αγ. Νικόλαος)

  118. Κυριόγλου Κων/νος

    Διεθνούς εμπορίου Δυτ. Μακεδονίας (Καστοριά)

  119. Χαντζαρίδου Μαρία

    Δημοσίων σχέσεων & επικοινωνίας Δυτ. Μακεδονίας

  120. Θεοχαρίδου Δέσποινα

    Δημοσίων σχέσεων & επικοινωνίας Δυτ. Μακεδονίας

  121. Τατάρη Μαρία

    Δημοσίων σχέσεων & επικοινωνίας Δυτ. Μακεδονίας

  122. Ασλανόγλου Ελένη

    Βρεφονηπιοκομίας Ιωαννίνων

  123. Χατζαρίδου Γιώτα

    Βρεφονηπιοκομίας Ιωαννίνων

  124. Παλιόκα Ελευθερία

    Κοινωνικής εργασίας Κρήτης

  125. Πιστικίδης Βασίλης

    Χρηματοοικονομικής & ελεγκτικής Ηπείρου (Πρέβεζα)

  126. Σολωμίδης Κίμων

    Χρηματοοικονομικών εφαρμογών Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  127. Σαρηγιαννίδου Έλενα

    Βιομηχανικού σχεδιασμού Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  128. Καλλιαντζά Δόμνα

    Γεωτεχνολογίας & περιβάλλοντος Κοζάνης

  129. Καλπάκη Κατερίνα

    Εμπορίας & ποιοτικού ελέγχου αγρ. προιόντων Φλώρινας

  130. Χατζηπέτρου Χαρούλα

    Εμπορίας & ποιοτικού ελέγχου αγρ. προιόντων Φλώρινας

  131. Βλαχάκης Νίκος

    Εμπορίας & ποιοτικού ελέγχου αγρ. προιόντων Φλώρινας

  132. Χατζηπέτρου Δήμητρα

    Διοίκησης & διαχείρησης έργων Λάρισας

  133. Αιβαλιώτου Σταυρούλα

    Διοίκησης & διαχείρησης έργων Λάρισας

  134. Νεοχωρίτου Μιχαέλα

    Τοπικής αυτοδιοίκησης Καλαμάτας

  135. Ούτσιος Χάρης

    Τοπικής αυτοδιοίκησης Καλαμάτας

  136. Σύραλης Κυριαζής

    Τεχνολόγων Γεωπόνων Φλώρινας

  137. Χαίνη Κατερίνα

    Φυτικής παραγωγής Θεσ/νίκης

  138. Γκιούλη Γεωργία

    Φυτικής παραγωγής Λάρισας

  139. Σταύρου Μάγδα

    Φυτικής παραγωγής Θεσ/νίκης

  140. Καιτατζής Αναστάσιος

    Φυτικής παραγωγής Άρτας

  141. Παπάζογλου Ειρήνη

    Φυτικής παραγωγής Λάρισας

  142. Σταμίγκος Ζαφείρης

    Δασοπονίας Δράμας

  143. Κασσάπη Παυλίνα

    Δασοπονίας Δράμας

  144. Καρπούζη Εύα

    Συνεταιριστικών οργανώσεων & εκμεταλ. Μεσολογγίου

  145. Καλκοπαίδη Άννα

    Θερμ/ καλ/ργειών & ανθ/μίας Ηράκλειο

  146. Χρυσούλης Αντώνης

    Θερμ. καλ/ργειών & ανθ/μίας Ηράκλειο

  147. Οικονομίδου Βάσω

    Ανθοκομίας & αρχιτεκτονικής τοπίου Άρτας

  148. Πηνειώτη Αντριάνα

    Ιχθυοκομείας-Αλιείας Μουδανιών

  149. Μαυρουδάκη Φιλιώ

    Διοίκ. γεώρ.εκ/σεων Θεσ/νίκης

  150. Καραμαργιόγλου Σοφία

    Διοίκ. γεώρ.εκ/σεων Θεσ/νίκης

  151. Μπεζερτζής Στέφανος

    Μηχανολογίας Σερρών

  152. Φωτιάδης Αργύρης

    Τεχνολογιών αντιρύπανσης Κοζάνης

  153. Ακασιάδης Δημήτρης

    ΤΕΙ Τεχνολογίας Ήχου και Μουσικών Οργάνων Ιονίων Νήσων

  154. Λουτζούδης Σωτήρης

    Σχεδ. & τεχνολογίας ξύλου

  155. Νουκάρη Ευγενία

    Σχεδ. & παρ/γής ενδυμάτων Θεσ/νίκης

  156. Δροσινάκη Χαρούλα

    Σχεδ. & παρ/γής ενδυμάτων Θεσ/νίκης

logo footer

« Η επιστήμη δημιουργείται με γεγονότα όπως ένα σπίτι κτίζεται με τούβλα. Αλλά η απλή συσσώρευση γεγονότων δεν είναι επιστήμη. Όπως ένας σωρός από τούβλα δεν είναι σπίτι…»
" POINCARE "