Επικοινωνία
Επίσημη Ιστοσελίδα των Φροντιστηρίων Μαστραλέξη
Καλέστε Μας : 23730-51584

Επιτυχόντες

Επιτυχόντες 2018Επιτυχόντες Α.Ε.Ι.Επιτυχόντες Τ.Ε.Ι.
  1. Πανέλα Αρχοντία

    Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  2. Τσεργά Στεφανία

    Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  3. Αϊβαλιώτη Τόνια

    Φυσικής Ιωαννίνων

  4. Σγουρής Δημήτρης

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  5. Γράκη Χριστίνα

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

  6. Σταμπολίδου Λία

    Μηχανικών χωροταξίας πολ/μίας και ανάπτυξης Πολυτεχνείο Θεσσαλονίκης

  7. Δεληγιαννίδου Χριστιάνα

    Οικονομικών Επιστημών Βόλου

  8. Δεληχρήστου Αναστασία

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

  9. Μπαμπαλιάρη Καλλιόπη

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  10. Ρούσσος Μανώλης

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  11. Τσεργάς Δημήτρης

    Μουσικών Σπουδών Ιονίου

  12. Σαμαρά Γερακίνα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Βόλου

  13. Μανιάτη Ιωάννα

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

  14. Δάτσικα Μαρία

    Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου

  15. Λάμπρος Νίκος

    Μηχανικών Πληροφοριακων και επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου

  16. Μελέτογλου Γιάννης

    Μηχανικών Πληροφοριακων και επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου

  17. Μερσινάς Αγαπητός

    Τεχνών ήχου και εικόνας Ιονίου

  18. Γιακουμάκη Βασιλεία

    ΤΕΙ Αισθητικής Θεσσαλονίκης

  19. Αϊβαζίδης Βασίλης

    ΤΕΙ Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  20. Κυπριώτης Βαγγέλης

    ΤΕΙ Τεχνολόγων Γεωπόνων Θεσσαλονίκης

  21. Ελευθερίου Χριστίνα

    ΤΕΙ Τεχνολόγων Γεωπόνων Λάρισας

  22. Μωυσιάδου Ευγενία

    ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής Σερρών

  23. Ντάντος Σταύρος

    ΤΕΙ Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων Λάρισας

  24. Ραχμανίδης Χρόνης

    ΤΕΙ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Σέρρων

  25. Τζήκας Δημήτρης

    ΤΕΙ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Καβάλας

  26. Μερολλι Μαρια

    ΤΕΙ Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστορίας

  27. Κυλαφη Ελενα

    ΤΕΙ Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Ιονίου

  28. Τζήκα Σοφία

    ΤΕΙ Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Ιονίου

  1. Γιατζιτζόγλου Κάλλη

    Στρατολογικό Σ.Σ.Α.Σ.

  2. Παρασκευαίδου Ειρήνη

    Κτηνιατρικό Σ.Σ.Α.Σ.

  3. Ευθυμιάδης Ηλίας

    Ευελπίδων

  4. Αιβαζίδου Σοφία

    Σχολή Αξιωματικών Νοσηλευτικής

  5. Μιχαηλίδου Βασιλική

    Ιατρική Θεσσαλονίκης

  6. Μαλιαρά Αναστασία

    Ιατρική Θεσσαλονίκης

  7. Νουκάρη Δέσποινα

    Ιατρική Θεσσαλίας

  8. Μαλακόζη Μαρίνα

    Ιατρική Πάτρας

  9. Τσιόπουλος Σταύρος

    Ιατρική Κρήτης

  10. Προυσάλης Στράτος

    Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης

  11. Παναγιωτογλου Παναγιωτα

    Κτηνιατρική Καρδίτσας

  12. Ρώμα Αλίκη

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης

  13. Ευθυμιάδης Χαράλαμπος

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης

  14. Μπαμπαλιάρης Νίκος

    Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης

  15. Μπρόζου Μαρία

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης

  16. Λιάκου Φανή

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης

  17. Ηλιάδης Γρηγόρης

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

  18. Μαστραλέξη Χριστίνα

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

  19. Λιάκου Φανή

    Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

  20. Τσεργά Στεφανία

    Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  21. Κυπριώτης Τάσος

    Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  22. Γεωργιάδης Χρήστος

    Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  23. Kατσαρού Μαρία

    Χημικών Μηχανικών Πάτρας

  24. Πασσαλή Παναγιώτα

    Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  25. Κότσι Χρήστος

    Χημικών μηχανικών Θεσσαλονίκης

  26. Μαστραλέξη Εύη

    Χημικών μηχανικών Θεσσαλονίκης

  27. Καβαλόγλου Κατερίνα

    Χημικών μηχανικών Θεσσαλονίκης

  28. Μαυρουδάκης Βαγγέλης

    Χημικών μηχανικών Θεσσαλονίκης

  29. Νυστάζου Φούλα

    Χημικών μηχανικών Θεσσαλονίκης

  30. Νουκάρη Αθανασία

    Πολιτικών μηχανικών Θεσσαλονίκης

  31. Σαράφη Ρούλα

    Πολιτικών μηχανικών Θράκης

  32. Φέρτη Παναγιώτα

    Πολιτικών μηχανικών Θράκης

  33. Τσιπουράς Λεωνίδας

    Πολιτικών Μηχανικών Βόλου

  34. Σταμπολίδου Λία

    Μηχανικών χωροταξίας πολ/μίας και ανάπτυξης Πολυτεχνείο Θεσσαλονίκης

  35. Κουρτή Χρυσάνθη

    Μηχανικών χωροταξίας πολ/μίας & περ/κής ανάπτυξης Θεσσαλίας (Βόλος)

  36. Καλπάκη Σμαρώ

    Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

  37. Αβραμίδου Θεοδώρα

    Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

  38. Χατζηασημίδης Φραγκής

    Πληροφορική Θεσ/νίκης (Α.Π.Θ.)

  39. Μπολέτης Τάσος

    Πληροφορική Θεσ/νίκης (Α.Π.Θ.)

  40. Καραγιαννάκης Στάθης

    Πληροφορική Ιωαννίνων

  41. Χρήστου Φώτης

    Πληροφορικής Ιονίου

  42. Μπιγιλάκη Σεμίνα

    Πληροφορική Ιονίου

  43. Καρτάς Κυριάκος

    Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης

  44. Μαυρίδης Γρηγόρης

    Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης

  45. Κλούφη Όλγα

    Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοιατρική Λαμίας

  46. Αντωνίου Ειρήνη

    Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοιατρική Λαμίας

  47. Σινανή Μαρία

    Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοιατρική Λαμίας

  48. Σταματίου Κώστας

    Βιολογικών εφαρμογών & τεχνολογιών Ιωαννίνων

  49. Μπαρμπή Πωλύτιμη

    Νομική Θεσσαλονίκης

  50. Μπαρμπή Φωτεινή

    Νομική Θεσσαλονίκης

  51. Καραδήμου Δέσποινα

    Νομική Θεσσαλονίκης

  52. Χατζηστογιάννη Μαρία

    Νομική Θεσσαλονίκης

  53. Παπαδημητρίου Δήμητρα

    Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

  54. Κοτζαστρατής Χρήστος

    Ικάρων Ιπτάμενοι

  55. Κουνάδος Μάκης

    Ικάρων Ιπτάμενοι

  56. Ελευθερίου Σοφία

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

  57. Κυπριώτη Δέσποινα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

  58. Σαμαρά Γερακίνα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Βόλου

  59. Χατζηασημίδου Ελένη

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Βόλου

  60. Πολυχρόνη Θεοδώρα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Βόλου

  61. Ζιάννα Αντριάννα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης

  62. Χαραλαμπίδου Ελένη

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

  63. Καλογεράκη Σοφία

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

  64. Δημοπούλου Δέσποινα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

  65. Σωτηρίου Κωνσταντίνα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

  66. Τσολάκη Κατερίνα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

  67. Μουστάκα Ανθούλα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης

  68. Γκορουχτσιβη Λία

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινας

  69. Κωνσταντινίδου Κατερίνα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινας

  70. Λαζαρίδου Ντόρις

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  71. Μουμόγλου Γιάννης

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  72. Δελημανώλη Ιωάννα

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  73. Παράσευα Χαρούλα

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  74. Νεοχωρίτης Βασίλης

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  75. Τζελέπη Κατερίνα

    Οργάνωσης & Διοίκησης επιχειρήσεων Μακεδονίας

  76. Λιάμπα Κατερίνα

    Οικονομικών Επιστημών Παν/μιο Μακεδονίας

  77. Καρτάλη Γεωργία

    Οικονομικών Επιστημών Παν/μιο Μακεδονίας

  78. Γκαζέπη Ουρανία

    Οικονομικών Επιστημών Παν/μιο Μακεδονίας

  79. Σγουρής Δημήτρης

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  80. Ποντικέρης Βασίλης

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  81. Μπάρμπης Σταύρος

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  82. Κακαρίκα Μαρία

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  83. Κακαρίκα Παναγιώτα

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  84. Καπανδρέα Μαρία

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  85. Καμίνης Γεώργιος

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  86. Μαστραλέξη Άρτεμης

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  87. Φεφέκου Αρχοντία

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  88. Πανέλα Κωνσταντίνα

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  89. Τσικούτας Δημήτρης

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  90. Μπακόλα Κατερίνα

    Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

  91. Θωμαίδου Παναγιώτα

    Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων

  92. Κώττης Γιάννης

    Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων

  93. Δεληγιαννίδου Χριστιάνα

    Οικονομικών Επιστημών Βόλου

  94. Νίτσιου Σοφία

    Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής

  95. Παπαλεξίου Ελένη

    Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής

  96. Εδιάρογλου Κωνσταντίνος

    Οικονομικών Επιστημών Ρεθύμνου

  97. Θεοδώρου Φωτεινή

    Οικονομικών Επιστημών Ρεθύμνου

  98. Τζελέπης Δημήτρης

    Διοίκησης επιχειρήσεων Κομοτηνής

  99. Νατσόπουλος Σωτήρης

    Διοίκησης επιχειρήσεων Κομοτηνής

  100. Βαντσίδου Λίλα

    Διοίκησης επιχειρήσεων Χίου

  101. Κασσαμανώλη Αμαλία

    Διεθνών & ευρωπ. οικον. & πολιτικών σπουδών παν. Μακεδονίας

  102. Πολίτης Σωκράτης

    Διεθνών & ευρωπ. οικον. & πολιτικών σπουδών παν. Μακεδονίας

  103. Μήτσου Φάνης

    Διεθνών οικον. σχέσεων & ανάπτυξης Θράκης (Κομοτηνή)

  104. Παπαδημητρίου Μάγδα

    Διεθνών οικον. σχέσεων & ανάπτυξης Θράκης (Κομοτηνή)

  105. Ραχμανίδου Φωτεινή

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  106. Μπολέτη Εύα

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  107. Χατζηπαύλος Γιώργος

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  108. Γκαρπούζη Κατερίνα

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  109. Τσάκαλου Μαρία

    Διοίκησης επιχειρήσεων αγρ. προιόντων & τροφίμων Αγρίνιο

  110. Μπαλαμπάνη Λίνα

    Πολιτικών επιστημών Θεσσαλονίκης

  111. Τζίτζιος Θανάσης

    Πολιτικών επιστημών Θεσσαλονίκης

  112. Κακουλίδου Χριστίνα

    Πολιτικών επιστημών Θεσσαλονίκης

  113. Καραμαγκάλης Αλέξανδρος

    Πολιτικών επιστημών Θεσσαλονίκης

  114. Ιωαννίδου Ιωάννα

    Πολιτικών επιστημών Θεσσαλονίκης

  115. Γλαράκης Θεόδωρος

    Αστυφυλάκων

  116. Μηλίνης Στέφανος

    Αστυφυλάκων

  117. Χατζηαναγνώστου Γιώργος

    Αστυφυλάκων

  118. Καβρουλάκης Νίκος

    Αστυφυλάκων

  119. Μηλίνη Φωτεινή

    Αστυφυλάκων

  120. Μανικάτζη Κική

    Αστυφυλάκων

  121. Καραγιάννη Βασιλική

    Αστυφυλάκων

  122. Λιάππης Αντώνης

    Αστυφυλάκων

  123. Αρχοντόγλου Αθανάσιος

    Αστυφυλάκων

  124. Μπολέτης Δημ. Γιάννης

    Αστυφυλάκων

  125. Μπολέτης Γεώρ. Γιάννης

    Αστυφυλάκων

  126. Μπέλος Δημήτρης

    Αστυφυλάκων

  127. Μανουσαρίδης Γιάννης

    Αστυφυλάκων

  128. Κουτσουκόγλου Βασίλης

    Αστυφυλάκων

  129. Κουνάδου Ελευθερία

    Αστυφυλάκων

  130. Γαλατσίδας Κωνσταντίνος/p>

    Αστυφυλάκων

  131. Βαμβακάς Σταύρος

    Σ.Μ.Υ.

  132. Φερεντίνος Αλέξης

    Σχολή Πλοιάρχων εμπορικού ναυτικού

  133. Πιστικίδου Δήμητρα

    Μαθηματικών Θεσσαλονίκης

  134. Μαστραλέξη Παναγιώτα

    Μαθηματικών Θεσσαλονίκης

  135. Ελευθερίου Αλεξία

    Μαθηματικών Θεσσαλονίκης

  136. Ραμανδάνη Ιωάννα

    Μαθηματικών Θεσσαλονίκης

  137. Μουρτουρίδου Χρύσα

    Μαθηματικών Σάμου

  138. Παπαδόπουλος Θεόδωρος

    Μαθηματικών Ιωαννίνων

  139. Κοκκαλάς Δημήτρης

    Μαθηματικών Ιωαννίνων

  140. Λιάπης Αντρέας

    Μαθηματικών Ιωαννίνων

  141. Κοκκαλά Μαρία

    Μαθηματικών Ιωαννίνων

  142. Προυσάλη Δέσποινα

    Μαθηματικών Θεσ/νίκης

  143. Βαγιάννη Μαρία

    Μαθηματικών Αιγαίου (Στατιστικής & Αναλογιστικής επιστήμης)

  144. Καλαιτζίδου Ιωάννα

    Μαθηματικών Αιγαίου (Στατιστικής & Αναλογιστικής επιστήμης)

  145. Σκουντουρόγλου Φωτεινή

    Μαθηματικών Αιγαίου (Στατιστικής & Αναλογιστικής επιστήμης)

  146. Δεληχρήστος Μανώλης

    Μαθηματικών Αιγαίου (Στατιστικής & Αναλογιστικής επιστήμης)

  147. Παναγάκης Αντώνης

    Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας

  148. Θεοδώρου Δημήτρης

    Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας

  149. Κυπριώτης Ζαφείρης

    Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνίων Κοζάνης

  150. Λάμπρος Νίκος

    Μηχανικών Πληροφοριακων και επικοινωνιακών συστημάτων Σάμου

  151. Μελέτογλου Γιάννης

    Μηχανικών Πληροφοριακων και επικοινωνιακών συστημάτων Σάμου

  152. Τσολάκης Φώτης

    Μηχ/κών πληροφοριακών & επικοινωνιακών συστημάτων Σάμου

  153. Ποντικέρης Βασίλης

    Μηχ/κών πληροφοριακών & επικοινωνιακών συστημάτων Σάμου

  154. Χατζηδέλλιου Σταυρούλα

    Μηχανικών παραγωγής & διοίκησης Ξάνθης

  155. Στεφανίδου Αθηνά

    Μηχανικών παραγωγής & διοίκησης Ξάνθης

  156. Τεζετζίδης Δημήτρης

    Μηχανικών παραγωγής & διοίκησης Ξάνθης

  157. Μαμελετζής Δημήτρης

    Φυσικής Θεσσαλονίκης

  158. Παρέσης Στράτος

    Φυσικής Θεσσαλονίκης

  159. Νυστάζος Γιώργος

    Φυσικής Θεσσαλονίκης

  160. Αϊβαλιώτη Τόνια

    Φυσικής Ιωαννίνων

  161. Βοϊκόπουλος Παναγιώτης

    Φυσικής Ιωαννίνων

  162. Βοϊκόπουλος Σπύρος

    Φυσικής Ιωαννίνων

  163. Ζιάννα Βαρβάρα

    Φυσικής Ιωαννίνων

  164. Αρμαανίδου Δέσποινα

    Φυσικής Ιωαννίνων

  165. Μισαηλίδου Παναγιώτα

    Χημείας Θεσσαλονίκης

  166. Χατζή Μένια

    Χημείας Θεσσαλονίκης

  167. Καβουρλάκη Κατερίνα

    Χημείας Κρήτης

  168. Γρηγοριάδης Γιώργος

    Χημείας Θεσσαλονίκης

  169. Μπαγάκη Αναστασία

    Χημικών Θεσσαλονίκης

  170. Γράκη Χριστίνα

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

  171. Τσοχουνίδου Εύη

    Ιστορίας Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

  172. Δεληχρήστου Αναστασία

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

  173. Μανιάτη Ιωάννα

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

  174. Κασσαβού Έφη

    Ιστορίας και Αρχαιολογίας Βόλου

  175. Βαμβακά Ρένια

    Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

  176. Μίχου Έφη

    Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

  177. Τουμπέκη Νεφέλη

    Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

  178. Γιαννακίδου Άννα

    Γερμανικής Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  179. Καμπούρης Χρήστος

    Μαθηματικών Αιγαίου

  180. Μπέλος Θεοδόσης

    Μηχανικών Περιβάλλοντος Κοζάνης

  181. Ακασιάδου Μαρία

    Επιστημών Της Εκπαίδευσης Στη Προσχολική Ηλικία Αλεξανδρούπολης

  182. Ευσταθιου Τενια

    Επιστημών Της Εκπαίδευσης Στη Προσχολική Ηλικία Αλεξανδρούπολης

  183. Καμπούρη Καλίτσα

    Επιστημών Της Εκπαίδευσης Στη Προσχολική Ηλικία Αλεξανδρούπολης

  184. Δάτσικα Μαρία

    Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου

  185. Βενέζη Πέρσα

    Μηχανικών σχεδίασης προιόντων και συστημάτων Αιγαίου

  186. Παπαλεωνίδα Σμαρώ

    Τμήμα Μηχανικών σχεδίασης προιόντων και συστημάτων Αιγαίου

  187. Αβραμίδου Αγγελική

    Μηχανικών σχεδίασης προιόντων και συστημάτων Αιγαίου

  188. Δεληγιαννίδης Γιώργος

    Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων Και Συστημάτων Αιγαίου

  189. Αγγελοπούλου Περσεφόνη

    Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων Και Συστημάτων Αιγαίου

  190. Παπαδόπουλος Αναστάσιος

    Ψυχολογίας Θεσ/νίκης

  191. Μουστάκα Δέσποινα

    Ψυχολογίας Κρήτης

  192. Καραντώνη Αλεξία

    Ψυχολογίας Κρήτης

  193. Παντζάκη Εύη

    Ψυχολογίας Κρήτης

  194. Γιαννούλη Ξανθίππη

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  195. Κούπρα Μαριάννα

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  196. Αρβανίτου Κική

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  197. Συναμή Μένια

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  198. Κουτσουκόγλου Άγγελος

    Κοινωνικής διοίκησης Θράκης

  199. Αρχοντοπούλου Αλεξάνδρα

    Κοινωνικής διοίκησης & πολιτικής επιστήμης Θράκης

  200. Καρατζίδου Έλενα

    Κοινωνικής διοίκησης & πολιτικής επιστήμης Θράκης

  201. Πανέλα Νάνα

    Γαλλικής γλώσσας & φιλολογίας Θεσ/νίκης

  202. Αποστολάκη Βάσω

    Αγγλικής φιλολογίας Θεσ/νίκης

  203. Μικούδη Θούλη

    Αγγλικής φιλολογίας Θεσ/νίκης

  204. Εδιαρόγλου Φιλιώ

    Αγγλικής γλώσσας & φιλολογίας Αθήνας

  205. Παρασκευαίδου Αλεξάνδρα

    Ιταλικής γλώσσας & φιλολογίας Θεσ/νίκης

  206. Καζάκης Θεόδωρος

    Ξένων γλωσσών μεταφρ. & διερμ. Ιονίου

  207. Κασσάβου Δήμητρα

    Δημοσιογραφίας & μέσων μαζικής επικοινωνίας Θεσσαλονίκης

  208. Μαυρίδου Κωνσταντίνα

    Δημοσιογραφίας & μέσων μαζικής επικοινωνίας Θεσσαλονίκης

  209. Τσεκουρά Χαρά

    Δημοσιογραφίας & μέσων μαζικής επικοινωνίας Θεσσαλονίκης

  210. Γιαννακόπουλος Δημήτρης

    Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

  211. Μερσινά Σταυρούλα

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

  212. Γεροχρήστου Μαρία

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

  213. Ωροιλίδου Αντωνία

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

  214. Πανέλα Αρχοντία

    Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  215. Μαργαρίτη Εύα

    Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  216. Χατζηγιλιππίδου Μαρία

    Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  217. Νεραντζή Ξένια

    Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  218. Λαφτσόγλου Μιχάλης

    Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών Κομοτηνής

  219. Γετίνη Ζωή

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

  220. Δεληχρήστου Αρετή

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

  221. Χατζηπέτρου Μαρία

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

  222. Καραπέτσα Εμανουέλα

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Ιωαννίνων

  223. Κρανή Μαρία

    Φιλοσοφικής & παιδαγωγικής Ιωαννίνων

  224. Πανέλα Θεοδώρα

    Ελληνικής φιλολογίας Θράκης

  225. Καραίτη Σεμίνα

    Ελληνικής φιλολογίας Θράκης

  226. Χατζηδήμου Φωτεινή

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Ιωαννίνων

  227. Σαρηγιαννίδου Νατάσα

    Ιστορίας & αρχαιολογίας Ιωαννίνων

  228. Μαραγκόπουλος Αλέξης

    Φιλοσοφικών & κοιν. σπουδών Κρήτης

  229. Μπέλλη Αγγελική

    Ιστορίας & Εθνολογίας Κομοτηνής

  230. Συναμή Αγγελική

    Ιστορίας & Εθνολογίας Κομοτηνής

  231. Κανατά Αθανασία

    Ιστορίας & Εθνολογίας Κομοτηνής

  232. Παπαρόξη Στέλλα

    Θεολογίας Θεσ/νίκης

  233. Τσινόγλου Σοφία

    Θεολογίας Θεσ/νίκης

  234. Μανιάτη Αναστασία

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσσαλονίκη

  235. Καλιοντζή Κατερίνα

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσσαλονίκη

  236. Μπαλαμπάνης Δημήτρης

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσσαλονίκη

  237. Πανελά Βούλα

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσσαλονίκη

  238. Κουτσιούδης Θανάσης

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσσαλονίκη

  239. Νικολαίδου Μαρία

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσσαλονίκη

  240. Τζανής Κίμων

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θεσσαλονίκη

  241. Αποστολάκη Φένια

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Σερρών

  242. Μίχου Αλίκη

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Σερρών

  243. Μπαμπαλιάρη Καλλιόπη

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  244. Λουτζούδη Γεωργία

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  245. Καραμητρούδη Κατερίνα

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  246. Μπάρμπη Σμαρώ

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  247. Παπαθεοφίλου Τάνια

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  248. Κούρτη Δήμητρα

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  249. Γιαγιτζόγλου Αναστασία

    Επισ. Φυσ. Αγωγής αθλητισμού Θράκης

  250. Ζιώκου Νατάσα

    Νηπιαγωγών Αλεξανδρούπολης

  251. Καϊτατζή Έφη

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης

  252. Μιχαηλίδου Ρέα

    Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινας

  253. Μερσινάς Αγαπητός

    Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας

  254. Κολυμάνη Κατερίνα

    Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολίκη ηλικία Αλεξανδρούπολης

  255. Τσιτσίκα Κορίνα

    Νηπιαγωγών Αλεξανδρούπολης

  256. Κρανή Νεκταρία

    Νηπιαγωγών Ρόδου

  257. Κουτσού Χρύσα

    Παιδ. Νηπιαγωγών Ιωαννίνων

  258. Καραγιάννη Στέλλα

    Παιδ. Νηπιαγωγών Ιωαννίνων

  259. Καλοπαναγιώτου Κρυσταλία

    Παιδ. Νηπιαγωγών Θράκης

  260. Τσιρίμπαση Ελένη

    Παιδ. Νηπιαγωγών Θράκης

  261. Τσιπούρα Ειρήνη

    Παιδ. Νηπιαγωγών Θράκης

  262. Τσαλικά Δήμητρα

    Νηπιαγωγών Βόλου

  263. Κρανής Πασχάλης

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  264. Ξυροστηλίδου Σοφία

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  265. Ζιάννα μαρία

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  266. Εμανουηλίδου Αλεξία

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  267. Γεώργη Αθανασία

    Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής Πελοπονήσου

  268. Χατζηκώστα Ευτέρπη

    Δασολογίας & φυσικού περιβάλοντος Θεσσαλονίκης

  269. Ελευθερίου Θεόδωρος

    Δασολογίας & φυσικού περιβάλοντος Θεσσαλονίκης

  270. Σωτηριάδου Ανθή

    Δασολογίας & φυσικού περιβάλοντος Θεσσαλονίκης

  271. Γουλή Βάσω

    Γεωπονίας Θεσ/νίκης

  272. Τολέρης Αναστάσιος

    Γεωπονίας Θεσ/νίκης

  273. Χατζηιωάννου Σάκης

    Γεωπονίας Θεσ/νίκης

  274. Καλιοντζή Γεωργία

    Γεωπονίας Θεσ/νίκης

  275. Ποθητού Ειρήνη

    Γεωπονίας Βόλου

  276. Γκόγκαλης Γιώργος

    Γεωπονίας Βόλου

  277. Βουδούρη Κατερίνα

    Γεωπονίας Βόλου

  278. Παρασκευαίδου Σοφία

    Γεωπονίας Βόλου

  279. Ρούσσος Μανώλης

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  280. Μαλλιαράς Χρήστος

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  281. Γουλή Τάνια

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  282. Σαντη Αναστασία

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  283. Φρίκης Βασίλης

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  284. Παπαλεωνίδα Διαμάντω

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  285. Λυμνίδου Παρασκευή

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  286. Εδιαρόγλου Βασίλης

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  287. Μερσίνα Χρύσα

    Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδας

  288. Γιάννογλου Βασίλης

    Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

  289. Γιαννακίδου Δέσποινα

    Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου

  290. Τραγάρας Ηλίας

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  291. Μούμογλου Στάυρος

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  292. Φεφέκου Αρχοντία

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  293. Πατέρα Τασούλα

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  294. Αρχοντόπουλος Γιάννης

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  295. Κανούλα Παναγιώτα

    Επιστημών της θάλασσας Αιγαίου

  296. Τουμπάκη Όλγα

    Μεσογειακών σπουδών Αιγαίου

  297. Κουτσού Έλενα

    Μεσογειακών σπουδών Αιγαίου

  298. Κοτζαστρατή Μαρία

    Μουσικών σπουδών Θεσσαλονίκης

  299. Τσεργάς Δημήτρης

    Μουσικών Σπουδών Ιονίου

  300. Μερσινάς Αγαπητός

    Τεχνών ήχου και εικόνας Ιονίου

  301. Ιωσιφίδης Κυριάκος

    Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου

  1. Τσακίρης Δημήτρης

    Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

  2. Καραγκασίδης Δημήτρης

    Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

  3. Καρατζίδης Κοσμάς

    Πληροφορικής Λάρισας

  4. Μαρκόπουλος Κυριάκος

    Μηχανικών πληροφορικής Καστοριάς

  5. Μωυσιάδου Ευγενία

    Μηχανικών Πληροφορικής Σερρών

  6. Νουκάρης Δημήτρης

    Μηχανικών πληροφορικής Σερρών

  7. Κατσαρός Απόστολος

    Μηχανικών πληροφορικής Σερρών

  8. Πινακουλάκης Ανδρέας

    ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής Ηπείρου

  9. Τσολάκης Φώτης

    Μηχανικών πληροφορικής Άρτας

  10. Μαυράκος Θανάσης

    Μηχανικών τεχνολογίας αεροσκαφών Χαλκίδας

  11. Λιάκου Σοφία

    Λογοθεραπείας Ιωαννίνων

  12. Μαρκοπούλου Χριστιάνα

    Λογοθεραπείας Ιωαννίνων

  13. Αιβαλιώτου Γιώτα

    Μαιευτικής Θεσσαλονίκης

  14. Αρβανίτη Χριστίνα

    Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης

  15. Παπαμίχου Μάγδα

    Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης

  16. Χατζηλωξάνδρα Αργυρώ

    Νοσηλευτική Λάρισας

  17. Μπανάκη Σοφία

    Νοσηλευτική Ιωαννίνων

  18. Καραντώνη Κατερίνα

    Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης

  19. Γκιούλη Στεφανία

    Νοσηλευτική Λάμίας

  20. Γκιγκέλη Ελένη

    Νοσηλευτική Λάρισας

  21. Χατζηλωξάνδρα Γαβριέλα

    Ιατρικών εργαστηρίων Λάρισας

  22. Γιακουμάκη Μαρία

    Διατροφής και Διαιτολογίας Θεσσαλονίκης

  23. Κονταξής Γιώργος

    Διατροφής και Διαιτολογίας Θεσσαλονίκης

  24. Γιακουμάκη Βασιλεία

    Αισθητικής Θεσσαλονίκης

  25. Κίτσος Σταύρος

    Οπτικών Αθήνας

  26. Μαστρογιάννη Έφη

    Τεχνολογίας τροφίμων Θεσσαλονίκης

  27. Λοντός Αριστείδης

    Τεχνολογίας τροφίμων Καρδίτσας

  28. Καραντώνης Δημήτρης

    Οχημάτων Θεσσαλονίκης

  29. Μανουσαρίδης Αλέξης

    Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης

  30. Σερεμέτης Μάρκος

    Αυτοματισμού Χαλκίδας

  31. Αϊβαζίδης Βασίλης

    Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  32. Ναλμπάντης Δημήτρης

    Ηλεκτρονικής Θεσσαλονίκης

  33. Μουτσάκης Δημήτρης

    Ηλεκτρονικής Θεσσαλονίκης

  34. Κακούλης Δημήτρης

    Ηλεκτρονικής Θεσσαλονίκης

  35. Γκιούλης Δημήτρης

    Ηλεκτρολογίας

  36. Σαβόπουλος Μενέλαος

    Ηλεκτρολογίας Λάρισας

  37. Λαμπόγλου Αντώνης

    Ηλεκτρολογίας Λάρισας

  38. Κουτσουμίδης Αντώνης

    Ηλεκτρολογίας Καβάλας

  39. Κουφούδης Δημήτρης

    Ηλεκτρολογίας Καβάλας

  40. Αιβαλιώτης Παναγιώτης

    Πληροφορικής & τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ. Μακεδονίας

  41. Ζαπαντζής Ανέστης

    Πληροφορικής & τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ. Μακεδονίας

  42. Ζιώκου Έυα

    Πληροφορικής & τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ. Μακεδονίας

  43. Στούλη Μαρία

    Βιομηχανική πληροφορική Καβάλας

  44. Λιάπης Ιωάννης

    Βιομηχανική πληροφορική Καβάλας

  45. Χατζηκυριάκου Γεύση

    Βιομηχανικού σχεδιασμού Κοζάνης

  46. Τσιτσίκα Μαρία

    Διαχείρησης πληροφοριών Καβάλας

  47. Ζιώγα Μαρία

    Διαχείρησης πληροφοριών Καβάλας

  48. Ντάντος Σταύρος

    Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων Λάρισας

  49. Καραγκασίδου Γαλήνη

    Τουριστικών επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης

  50. Τσενεζίδου Δήμητρα

    Τουριστικών επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης

  51. Καζάνα Γαρυφαλιά

    Τουριστικών επιχειρήσεων Λάρισας

  52. Ισαακίδης Ζαφείρης

    Τουριστικών επαγγελμάτων Ρόδου

  53. Σαββίδου Μαγδαληνή

    Τουριστικών επαγγελμάτων Κρήτης

  54. Γιαννακίδου Άννα

    Διοίκηση τουριστικών επιχειρήσεων Λάρισας

  55. Σαράφης Νίκος

    Πολιτικών έργων υποδομής Θεσσαλονίκης

  56. Λαδένης Νίκος

    Πολιτικών έργων υποδομής Θεσσαλονίκης

  57. Λάμπρος Νίκος

    ΤΕΙ Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

  58. Δαλκιράνης Τάσος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  59. Σαμαράς Γραμμένος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  60. Μερσίνας Νίκος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  61. Χαραλαμπίδης Αχιλλέας

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  62. Μουστάκας Ιάσωνας

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  63. Μουζάκης Απόστολος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  64. Τιρχανίδου Σοφία

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  65. Νίτσιος Βασίλης

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  66. Ιωνάς Στέργιος

    Πολιτικών δομικών έργων Σερρών

  67. Μωυσιάδου Ευγενία

    ΤΕΙ Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής Σερρων

  68. Αντρέου Αντρέας

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  69. Παπαδόπουλος Σάββας

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  70. Ραχμανίδης Νικόλαος

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  71. Μπάρμπη Διαμάντω

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  72. Λαφτσόγλου Καλλιόπη

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  73. Τιρχανίδου Βασιλική

    Γεωπληροφορικής & τοπογραφίας Σερρών

  74. Οδυσσέα Μαίρη

    Μηχανολόγων Μηχανικών Σερρών

  75. Φέρτης Γιώργος

    Μηχανολόγων Μηχανικών Σερρών

  76. Τζίκα Μαρία

    Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης

  77. Ραχμανίδης Χρόνης

    Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Σέρρων

  78. Τζήκας Δημήτρης

    Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Καβάλας

  79. Καραποστόλου Γιώργος

    Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων Ηρακλείου

  80. Πέτρου Ελένη

    ΤΕΙ Διοίκηση Επιχειρήσεων Γρεβενών

  81. Χατζηπαύλος Παύλος

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  82. Ασλάνι Αγγελική

    Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας

  83. Σακατζιάδης Θανάσης

    Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικής Καβάλας

  84. Γιανούλη Αγγελίνα

    Διοίκησης επιχειρήσεων Σερρών

  85. Γιακουμάκη Σοφία

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  86. Τραγάρας Γιάννης

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  87. Καραίτης Γιώργος

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  88. Τσανάι Χρήστος

    Διοίκησης Επιχειρήσεων Κοζάνης

  89. Αβλαστημίδης Αλέξανδρος

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  90. Σωτηράκη Έφη

    Διοίκησης επιχειρήσεων Καβάλας

  91. Πηνειώτη Ανασταστία

    Διοίκησης επιχειρήσεων Κοζάνης

  92. Παρασκευαϊδης Φώτης

    Διοίκησης επιχειρήσεων Κοζάνης

  93. Νουκάρη Δέσποινα

    Διοίκησης επιχειρήσεων Σερρών

  94. Βασιλειάδης Σπύρος

    Λογιστικής Λάρισας

  95. Λαζαρίδης Αλέξης

    Λογιστικής Σερρών

  96. Νεραντζη Μαρία

    Λογιστικής Σερρών

  97. Νυχτέρδη Κλεοπάτρα

    Λογιστικής Σερρών

  98. Θωμαίδου Θάλεια

    Λογιστικής Σερρών

  99. Μιχαηλίδης Γιώργος

    Λογιστικής Σερρών

  100. Πετεινάρης Λευτέρης

    Λογιστικής Καβάλας

  101. Τσελεπίδης Νίκος

    Λογιστικής Καβάλας

  102. Προυσάλης Δημήτρης

    Λογιστική Καβάλας

  103. Λιάμπα Φιλιώ

    Λογιστικής Καβάλας

  104. Τοζακίδου Ιλιάνα

    Λογιστικής Καβάλας

  105. Παπαβασιλείου Έλενα

    Λογιστικής Καβάλας

  106. Μαραγκού Δέσποινα

    Λογιστικής Καβάλας

  107. Προυσάλης Δημήτρης

    Λογιστικής Καβάλας

  108. Κουλούρη Ρεγγίνα

    Λογιστική Σερρών

  109. Αιβαζίδου Κωνσταντίνα

    Λογιστικής Σερρών

  110. Καμπούρη Ελισάβετ

    Λογιστικής Σερρών

  111. Καρατζίδου Χριστιάνα

    Λογιστικής Σερρών

  112. Κοκκαλά Ευγενία

    Λογιστικής Σερρών

  113. Κουτσουμίδης Παναγιώτης

    Λογιστικής Σερρών

  114. Τσεκουρά Ελένη

    Λογιστικής Σερρών

  115. Σπανού Μαρία

    Λογιστικής Ηπείρου (Πρέβεζα)

  116. Ιωαννίδου Τατιάνα

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  117. Τζήκα Σωτηρία

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  118. Μπαλαμπανίδης Τριαντάφυλλος

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  119. Φιλιππίδης Μαυρίκης

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  120. Φιλιππίδης Βλαδήμηρος

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  121. Παρέσης Βασίλης

    Λογιστικής Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  122. Κυπριώτη Νάσια

    Διοίκησης, Οικονομίας και Επικοινωνίας Πολιτιστικών και Τουριστικών Μονάδων Στερέας Ελλάδας

  123. Νατσόπουλος Γαβριήλ

    Χρηματοοικονομικής & ασφαλιστικής Κρήτης (Αγ. Νικόλαος)

  124. Κυριόγλου Κων/νος

    Διεθνούς εμπορίου Δυτ. Μακεδονίας (Καστοριά)

  125. Χαντζαρίδου Μαρία

    Δημοσίων σχέσεων & επικοινωνίας Δυτ. Μακεδονίας

  126. Θεοχαρίδου Δέσποινα

    Δημοσίων σχέσεων & επικοινωνίας Δυτ. Μακεδονίας

  127. Τατάρη Μαρία

    Δημοσίων σχέσεων & επικοινωνίας Δυτ. Μακεδονίας

  128. Μερολλι Μαρια

    Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστορίας

  129. Κυλαφη Ελενα

    Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Ιονίου

  130. Τζήκα Σοφία

    Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Ιονίου

  131. Ασλανόγλου Ελένη

    Βρεφονηπιοκομίας Ιωαννίνων

  132. Χατζαρίδου Γιώτα

    Βρεφονηπιοκομίας Ιωαννίνων

  133. Παλιόκα Ελευθερία

    Κοινωνικής εργασίας Κρήτης

  134. Πιστικίδης Βασίλης

    Χρηματοοικονομικής & ελεγκτικής Ηπείρου (Πρέβεζα)

  135. Σολωμίδης Κίμων

    Χρηματοοικονομικών εφαρμογών Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  136. Σαρηγιαννίδου Έλενα

    Βιομηχανικού σχεδιασμού Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

  137. Καλλιαντζά Δόμνα

    Γεωτεχνολογίας & περιβάλλοντος Κοζάνης

  138. Καλπάκη Κατερίνα

    Εμπορίας & ποιοτικού ελέγχου αγρ. προιόντων Φλώρινας

  139. Χατζηπέτρου Χαρούλα

    Εμπορίας & ποιοτικού ελέγχου αγρ. προιόντων Φλώρινας

  140. Βλαχάκης Νίκος

    Εμπορίας & ποιοτικού ελέγχου αγρ. προιόντων Φλώρινας

  141. Χατζηπέτρου Δήμητρα

    Διοίκησης & διαχείρησης έργων Λάρισας

  142. Αιβαλιώτου Σταυρούλα

    Διοίκησης & διαχείρησης έργων Λάρισας

  143. Νεοχωρίτου Μιχαέλα

    Τοπικής αυτοδιοίκησης Καλαμάτας

  144. Ούτσιος Χάρης

    Τοπικής αυτοδιοίκησης Καλαμάτας

  145. Κυπριώτης Βαγγέλης

    Τεχνολόγων Γεωπόνων Θεσσαλονίκης

  146. Ελευθερίου Χριστίνα

    Τεχνολόγων Γεωπόνων Λάρισας

  147. Σύραλης Κυριαζής

    Τεχνολόγων Γεωπόνων Φλώρινας

  148. Χαίνη Κατερίνα

    Φυτικής παραγωγής Θεσσαλονίκης

  149. Γκιούλη Γεωργία

    Φυτικής παραγωγής Λάρισας

  150. Σταύρου Μάγδα

    Φυτικής παραγωγής Θεσσαλονίκης

  151. Καιτατζής Αναστάσιος

    Φυτικής παραγωγής Άρτας

  152. Παπάζογλου Ειρήνη

    Φυτικής παραγωγής Λάρισας

  153. Σταμίγκος Ζαφείρης

    Δασοπονίας Δράμας

  154. Κασσάπη Παυλίνα

    Δασοπονίας Δράμας

  155. Καρπούζη Εύα

    Συνεταιριστικών οργανώσεων & εκμεταλ. Μεσολογγίου

  156. Καλκοπαίδη Άννα

    Θερμ/ καλ/ργειών & ανθ/μίας Ηράκλειο

  157. Χρυσούλης Αντώνης

    Θερμ. καλ/ργειών & ανθ/μίας Ηράκλειο

  158. Οικονομίδου Βάσω

    Ανθοκομίας & αρχιτεκτονικής τοπίου Άρτας

  159. Πηνειώτη Αντριάνα

    Ιχθυοκομείας-Αλιείας Μουδανιών

  160. Μαυρουδάκη Φιλιώ

    Διοίκ. γεώρ.εκ/σεων Θεσσαλονίκης

  161. Καραμαργιόγλου Σοφία

    Διοίκ. γεώρ.εκ/σεων Θεσσαλονίκης

  162. Μπεζερτζής Στέφανος

    Μηχανολογίας Σερρών

  163. Φωτιάδης Αργύρης

    Τεχνολογιών αντιρύπανσης Κοζάνης

  164. Ακασιάδης Δημήτρης

    ΤΕΙ Τεχνολογίας Ήχου και Μουσικών Οργάνων Ιονίων Νήσων

  165. Λουτζούδης Σωτήρης

    Σχεδ. & τεχνολογίας ξύλου

  166. Νουκάρη Ευγενία

    Σχεδ. & παραγωγής ενδυμάτων Θεσσαλονίκης

  167. Δροσινάκη Χαρούλα

    Σχεδ. & παραγωγής ενδυμάτων Θεσσαλονίκης

logo footer

« Η επιστήμη δημιουργείται με γεγονότα όπως ένα σπίτι κτίζεται με τούβλα. Αλλά η απλή συσσώρευση γεγονότων δεν είναι επιστήμη. Όπως ένας σωρός από τούβλα δεν είναι σπίτι…»
" POINCARE "